Luni-Vineri 08:00-20:00 Parteneri:
Telefon: 0256 489 789; Contact

Clinica Medicala

Clinica Medicala Timisoara

Medicina de familie

Dr. Lucian Toth
Luni, Marti, Joi, Vineri: 08:00 – 13:00
Miercuri: 12:00 – 17:00

Dr. Camelia Cicala
Luni, Miercuri, Vineri: 14:00 – 20:00
Marti, Joi: 08:00 – 14:00

 

Email: medicina-de-familie@centrulklass.ro

Mai multe

Recuperare - Reabilitare

Dr. Balacescu Roxana
Luni – Vineri: 10:00 – 17:00

Email: recuperare@centrulklass.ro

Mai multe

Medicina interna

Dr. Diana Rill
Luni, Marti, Joi, Vineri: 08:00 – 15:00
Miercuri: 12:00 – 19:00

Email: medicina-interna@centrulklass.ro

Mai multe

Cardiologie

Dr. Tudor Ciocarlie
Luni, Joi: 14:00 – 18:00

Email: cardiologie@centrulklass.ro

Mai multe

Neurologie

Dr. Elena Miclea
Luni: 12:00 – 19:00
Marti, Miercuri, Joi, Vineri: 08:00 – 15:00

Email: neurologie@centrulklass.ro

Mai multe

Pneumologie

Dr. Neanu Ecaterina
Luni, Miercuri, Joi: 03:00 – 20:00
Marti, Vineri: 08:00 – 15:00

Email: pneumologie@centrulklass.ro

Mai multe

Endocrinologie

Dr. Loredana Roman
Joi: 14:00 – 17:00

Email: pneumologie@centrulklass.ro

Mai multe

Alergologie si imunologie clinica

Dr. Elena Ciurariu
Luni & Marti: 16:00 – 20:00

Email: alergologie@centrulklass.ro

Mai multe

Urologie

Prof.dr.Florin Miclea
Luni: 10:00 – 13:00
Miercuri: 16:00 – 18:00

Email: urologie@centrulklass.ro

Mai multe

Nefrologie

Nefrologia este ramura medicinei interne care se ocupă cu studiul patologiei renale. Cuvântul nefrologie derivă din grecescul nephros, care înseamnă „rinichi”, și sufixul -logie, sau „studiu al”.

Email: nefrologie@centrulklass.ro

Mai multe

Diabet, nutritie si boli mentale

Dr. Georgiana Godeanu
Luni: 13:00 – 20:00
Marti: 08:00 – 15:00
Miercuri: 09:00 – 16:00
Joi, Vineri: 08:00 – 15:00

Email: diabet-nutritie@centrulklass.ro

Mai multe

Dermatovenerologie

Dr. Irenne Buzatu
Luni, Miercuri, Vineri: 09:00 – 16:00
Marti, Joi: 11:00 – 15:00

Email: dermatologie@centrulklass.ro

Mai multe

Psihiatrie

Dr. Stela Patrichi
Luni, Marti: 12:00 – 19:00
Miercuri, Joi, Vineri: 08:00 – 15:00

Email: psihiatrie@centrulklass.ro

Mai multe

Psihiatrie Pediatrica

Dr. Elena Oprita
Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri: 13:00 – 20:00

Email: psihiatrie-pediatrica@centrulklass.ro

Mai multe

Pediatrie

Dr. Pittner Adriana
Luni, Marti, Miercuri, Vineri: 16:00 – 20:00

Email: pediatrie-pediatrica@centrulklass.ro

Mai multe

Orl

Dr. Dana Gidea
Marti: 15:00 – 17:00
Vineri: 14:00 – 17:00

Email: orl@centrulklass.ro

Mai multe

Medicina muncii

Dr. Leustean Ionela Loredana

Email: medicina-muncii@centrulklass.ro

Mai multe

Stomatologie

Dr. Lavinia Iacob
Luni-Vineri: 10:00 – 20:00

Email: stomatologie@centrulklass.ro

Mai multe